Autorytety

Jan Paweł II.

Postać Św. Jana Pawła II jest mi szczególnie bliska. Jego przesłanie jest dzisiaj wciąż aktualne i bardzo potrzebne. Jestem przekonany, że Jego osoba i wstawiennictwo, są powodem oraz przyczyną wielu pozytywnych zmian i rozwoju w moim życiu.

Pan Profesor Zbigniew Radwański.

Jestem dumny, że miałem przyjemność poznać Pana Profesora, mimo że nie był związany z Uniwersytetem Śląskim. Nasza prywatna znajomość, wniosła bardzo wiele w moje zrozumienie i poznawanie instytucji prawa prywatnego. Pan Profesor chętnie dzielił się swoją mądrą radą, wiedzą i doświadczeniem, pokazując nowe ścieżki rozwoju. Żałuję, że Pana Profesora nie ma już z nami.

Pani Profesor Ewa Rott – Pietrzyk.

Moja Mistrzyni, Pani prof. dr hab. Ewa Rott – Pietrzyk bardzo wiele mnie nauczyła i wskazała mi drogę. Jestem wdzięczny, że mogę się od niej uczyć. Mieć takich mistrzów i nauczycieli to dla mnie szczególny zaszczyt.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM